Administrativ personale
Lone Weinreich
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Malene Thunø Holm
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Træner
Anna Kruuse
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Camilla Schøler Taylor
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Emma Bobjerg
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Karina Garne Larsen
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Laura Damm Mørch
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Livredder .
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Hjælpetræner
Alexander Gustafsen
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Asta Amby
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Emilie Kornerup Terp
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Isabella Lærke Ludvigsen
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Kirstine Kragh
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Lukas Hyldahl Fahl
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Mathilde Friis Autzen
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Maya Louise Heinicke
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Rebecca Io SAND Bjerregaard
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Therese Sand
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Tobias Graasbøll
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Livredder
Andreas Geest
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Anton Borring Andersen
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Camilla Schøler Taylor
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Emil Alring
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Emil Engels Henriksen
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Julie Schmidt
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Louise Pii Frederiksen
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Mads Leth Grønbeck
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Mathias Holm
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Maxemillian Pedersen
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Mehrshad Nobari
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Rosa Pedersen
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Sigma Træner
Ane Andersen
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Bjarke Schäfer
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Claus Iversen
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Emma Andersen
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Flemming Poulsen
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Jonas Lundström
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Lasse Iversen
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Mark Halding
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Mathias Holm
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Maxemillian Pedersen
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Sebastian Kauffeldt
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Sigma Allerød Træner
Karina Garne Larsen
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Kasper Pedersen
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Laura Weinreich
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Rasmus Nielsen
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
SIGMA SWIM - Allerød Byagervej 12 3450 Allerød - kontor.allerod@sigmaswim.dk - Tlf: 53793450 / 53763450
en løsning fra Klubmodul