Administrativ personale
Lone Weinreich
Malene Thunø Holm
Træner
Ann Sophie Bill
Anna Kruuse
Asbjørn O. Kruuse
Camilla Dufour
Camilla Schøler Taylor
Elias Bjerregaard
Emma Bobjerg
Frida Sidenius Jensen
Halfdan Nordahl Fundal
Ida Hyldahl Fahl
Jacob Krog Christoffersen
Jakob Roel
Laura Damm Mørch
Mille Pedersen
Sandra Ajslev
Sofie Nimb
Hjælpetræner
Alexander Gustafsen
Asta Amby
Emilie Busborg
Emilie Kornerup Terp
Hannah Gro Markussen
Isabella Lærke Ludvigsen
Kirstine Kragh
Lukas Hyldahl Fahl
Mathilde Friis Autzen
Maya Louise Heinicke
Mille Pedersen
Rebecca Io SAND Bjerregaard
Therese Sand
Tobias Graasbøll
Træner Navn på vej
Aqua Fitness Boards (AB) Aqua Teens 13-18 år (AT01) AquaMama (AQ01) Blæksprutte begynder - Særlige (BB01) Blæksprutter Øvede - Særlige b (BØ01) Delfin 7-12 år (D01) Delfin 7-12 år (D02) Delfin 7-12 år (D03) Delfin 7-12 år (D05) Delfin 7-12 år (D06) Delfin 7-12 år (D07) Delfin 7-12 år (D08) Guldfisk 5-8 år (G01) Guldfisk 5-8 år (G02) Guldfisk 5-8 år (G03) Guldfisk 5-8 år (G05) Guldfisk 5-8 år (G06) Guldfisk 5-8 år (G07) Guldfisk 5-8 år (G08) Guldfisk 5-8 år (G09) Guldfisk 5-8 år (G10) Guldfisk 5-8 år (G11) Guldfisk 5-8 år (G12) Guldfisk 5-8 år (G13) Guldfisk 5-8 år (G16) Guldfisk 5-8 år (G17) Haj (HAJ2) Haletudse med ledsager 3-6 år (HL01) Haletudse med ledsager 3-6 år (HL02) Haletudse med ledsager 3-6 år (HL03) Haletudse med ledsager 3-6 år (HL05) Haletudse med ledsager 3-6 år (HL07) Haletudse med ledsager 3-6 år (HL08) Haletudse uden ledsager 4-7 år (H02) Haletudse uden ledsager 4-7 år (H03) Haletudse uden ledsager 4-7 år (H04) Haletudse uden ledsager 4-7 år (H05) Haletudse uden ledsager 4-7 år (H06) Haletudse uden ledsager 4-7 år (H07) Haletudse uden ledsager 4-7 år (H08) Haletudse uden ledsager 4-7 år (H09) Haletudse uden ledsager 4-7 år (H10) Haletudse uden ledsager 4-7 år (H11) Hvidhaj 7-12 år (HV02) Hvidhaj 7-12 år (HV03) Konkurrence Sigma Masters (SSSM) Konkurrence Sigma Pre Masters (SPM) Medlemskab (Medl) Passivt medlemsskab (ÅPM) Sigma Medleyhold (SSSU) Starterhold 8 år+ (STH2) Starterhold 8 år+ (STH3) Starterhold 8 år+ (STH4) Søløve 6-10 år (S01) Søløve 6-10 år (S02) Søløve 6-10 år (S03) Søløve 6-10 år (S04) Søløve 6-10 år (S05) Søløve 6-10 år (S06) Søløve 6-10 år (S07) Søløve 6-10 år (S08) Søløve 6-10 år (S09) Søløve 6-10 år (S13) Søløve 6-10 år (S14) Vandhunde & Havfruer 9-14 år (VH01) Vandhunde & Havfruer 9-14 år (VH02) Voksen Begynder/Letøvede (VB01) Voksen Crawlhold (VC01) Voksen Motion (VM01) Passivt medlemskab
Livredder
Andreas Geest
Ann Sophie Bill
Anton Borring Andersen
Asbjørn O. Kruuse
Camilla Dufour
Camilla Schøler Taylor
Elias Bjerregaard
Emil Alring
Emil Engels Henriksen
Frederik Bornemann
Halfdan Nordahl Fundal
Hans With
Jacob Krog Christoffersen
Jakob Roel
Julie Schmidt
Mads Leth Grønbeck
Maxemillian Pedersen
Mehrshad Nobari
Sofie Nimb
Sigma Træner
Claus Iversen
Emma Andersen
Maxemillian Pedersen
Sebastian Kauffeldt
Sigma Allerød Træner
Asbjørn O. Kruuse
Laura Weinreich
SIGMA SWIM - Allerød Byagervej 12 3450 Allerød - kontor.allerod@sigmaswim.dk - Tlf: 53793450 / 53763450
en løsning fra Klubmodul